דף הבית ס חם שם בחוץ

חם שם בחוץ

חם שם בחוץ


מחממי החוצות צצים כמו פטריות אחרי הגשם

 

החורף כבר כאן, ואם בבית אנחנו יכולים להרשות לעצמנו בגדים קלים בזכות הקמין או התנור, הרי בחוץ נידרש להתעטף בסוודר, צעיף ומעיל, כדי להתגונן מפני מזג האוויר.

איך ניתן ליהנות בכל זאת מהאוויר הצח ומריח הגשם? הפתרון - מחמם חוצות.

 

מה זה מחמם חוצות?

 

מחממי חוצות, המכונים גם פטריות חימום על שום צורתם, הם תנורים המספקים חימום חוץ היקפי. מחממי החוצות אידאלים למקומות פתוחים וסגורים כאחד: גינות  וחצרות, מרפסות גג, בתי קפה ומסעדות, אולמות וגני אירועים. 

יתרונם של מחממי החוצות על פני תנורי חימום הרגילים הוא שבזכות צורת הפטריה – הרגל הגבוהה, הראש המעוגל והכיפה שמעליו - הם מספקים חום לשטח גדול – רדיוס של 4-5 מטרים מסביב להם, ובנוסף, החום אינו בורח כלפי מעלה. ניתן לשהות בקרבה למחממי החוצות ללא חשש, החום המופץ מהם נעים, הם קלים לתפעול ובטוחים לשימוש.

 

פרטי או מסחרי? גם וגם!

 

מחמם חוצות הוא פתרון חימום חוץ חסכוני ויעיל מאוד לחודשי החורף, הן לגינות או מרפסות גג ביתיות והן לבתי עסק: בתי קפה, מסעדות, ברים ומתחמי אירועים.

ראשי הפטריות מפיצים חום היקפי נעים מייד עם הפעלתם, וניתן לכבותם כאשר בני הבית אינם שוהים בגינה, או כאשר שטח האירוח בבית העסק מתרוקן מקהל.

למסעדות, בתי קפה או אולמות אירועים מאפשרים מחממי החוצות להאריך את שעות הפעילות גם לשעות הקטנות והקרות, לספק פינות עישון מחוץ למתחם הסגור של בית העסק, ולמשוך אורחים שמעדיפים בילוי באוויר הפתוח על פני שהיה בין ארבעה קירות.

בחללים גדולים או גבוהי תקרה, מחמם חוצות יכול גם לשמש לחימום פנים.

 

איך זה עובד?

החימום נובע ממקרן הממוקם בראש הפטריה, ואינו מבוסס על אש גלויה. מיכל גז של 12 ק"ג מונח בבסיס המחמם (ברגל הפטריה), ומכוסה בפעמון מתכת. מידת החום ניתנת לוויסות בקלות ובנוחות.

ניתן להפעיל את מחמם החוצות גם באמצעות צינור גז המחובר לגז מרכזי. בנוסף, ישנם מחממי חוצות הפועלים על בסיס חשמל.

 

חסכוני ובטיחותי

בניגוד למזגן, מחמם החוצות אינו צריך לפעול במשך זמן ממושך: ניתן להדליקו מייד כשמתעורר הצורך וכשמגיע הקהל, ולכבותו בתום השימוש. החימום שמספק ראש הפטריה הוא מיידי, היקפי ונעים.

מחמם החוצות מוגן מפני דליפת גז: במקרה של נפילה או תקלה, מתנתקת אוטומטית אספקת הגז.

חשוב לרכוש מחמם חוצות מחברה ותיקה ומהימנה, אשר מספקת שירות תיקונים וחלקי חילוף.

 

גז או חשמל?

 

מרבית מחממי החוצות בשוק מבוססים על גז, אך ישנם גם מחממי חוצות חשמליים. המחממים המבוססים על חשמל חסכוניים באנרגיה, בטיחותיים, נוחים לתפעול ומעוצבים במיוחד.

מחממי החוצות החשמליים קיימים בשני גדלים, בהתאם לעוצמת החימום. ניתן גם לצרף שולחן עגול אשר מתחבר לעמוד המרכזי של המחמם.

 

 

חדש – שלהבת חוצות מעוצבת !

 

שלהבת חוצות היא שילוב של גוף חימום ושל פתרון תאורה דקורטיבי. שלהבת החוצות עשויה זכוכית שקופה שבה בוערת שלהבת אש, ובבסיסה מיכל גז. אידאלית לסימון כניסה ויציאה מגני אירועים ומסעדות, לעיצוב פינות אווירה או למשיכת תשומת לב הקהל. שלהבת החוצות מספקת חום סביבתי והיא בטיחותית לשימוש.